نتایج جستجو برای عبارت :

اسفند98

چنانچه انتظار داشتیم بعلت محدودیت در افزایش تعداد تستها، آمار مبتلایان جدید بجای آنکه تصاعدی بالا رود تقریبا به اندازه روز قبل افزایش می‌یابد. این به معنای خطی شدن ابتلا نیست، بلکه به معنای خطی شدن نمونه‌گیری است!!این در حالیست که فی‌المثل در ایتالیا کاملا شاهد روند رشد تصاعدی مورد انتظار هستیم....مبتلایان یا قربانیانی که تست نشده‌اند در این آمار اعلام نمی‌شوند....
کتاب‌های «اعتکاف نیکان»، «با زباله چه‌کنیم؟»، «باغ‌های همیشه بهار: روایتی داستانی از زندگی امام‌محمدباقرعلیه‌السلام» و «خون دلی که لعل شد» در قالب طرح کتاب خوان اسفند ماه ۱۳۹۸ برای استفاده علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی معرفی شد.
حس میکنم خیلی دارم عاشقت میشم...
نمیدونم شاید بعد از خوندن پست های دندون پزشکه شایدم نه. ولی واقعا دلم میخوادت خیلی زیاد. دوست نداشتم از رابطه دندون پزشک و ام اچ بخونم. انقدر دلبری کنن مثلا
من از ام اچ خوشم میاد بخاطر آدم جالب بودنش، و خب خوشگلم هست:)) دندون پزشک ام خوشگله، نیس؟
من خیلی ذوق کردم گفتی ما سه تا رفیقیم،
خیلی ذوق کردم گفتی منم با تو...
دیشب باز هم منو جلو خودت لال کردی. من میترسم. از آینده م خیلی میترسم. از الطیبون لطیبات... من طیب نیستم
با همکاری اعضاء توانستیم.
                         جدول واریزی روز اول (هزار ریال)

تیر98
مرداد98
شهریور98
مهر98
آبان98
آذر98
دی 98
بهمن98
اسفند98

159،500
114،400
117،100
169،650
289،000
234،000
272،913
331،260
375،973

توجه : کل واریزی اعضاء در اسفند98 ، بیش از 96 میلیون تومان می باشد.
توضیح جدول :  9 نفر تا مبلغ 250 هزار تومان به حساب صتدوق واریز می کنند(ردیف اول) و  3 نفر بیش از 3 میلیون تومان به حساب صندوق واریز می کنند(ردیف 6)

جدول مبالغ واریزی اعضاء (اسفند98)

رد
دسته واریزی(هزارتومان)
فراوانی

1
250 - 0
9

2
251-500
26

3
501-1000
22

4
1001-2000
20

5
2001-3000
8

6
3001 به بالا
3
توضیح جدول :
(ردیف اول)  9 نفر تا مبلغ 250 هزار تومان به حساب صتدوق واریز می کنند
(ردیف ششم)  3 نفر بیش از 3 میلیون تومان به حساب صندوق واریز می کنند

جدول مبالغ واریزی اعضاء (اسفند98)

رد
دسته واریزی(هزارتومان)
فراوانی

1
250 - 0
9

2
251-500
26

3
501-1000
22

4
1001-2000
20

5
2001-3000
8

6
3001 به بالا
3
✳️ استخدام شرکت پخش پگاه در تهران
شرکت پخش پگاه (توزیع کننده انحصاری محصولات دلپذیر) در #تهران جهت تکمیل کادر پرسنلی خود افراد واجد شرایط ذیل را استخدام مینماید.
فروشنده حضوری آقا (ویزیتور)حداکثر سن: 32 سالکارت پایان خدمت یا معافیت غیر پزشکیسلامت جسمیحداقل مدرک تحصیلی: دیپلمنوع همکاری: تمام وقت
با حقوق ثابت و پاداش فروش (تا دو برابر پایه حقوق) + بیمه و تسهیلات رفاهی تکمیلی
متقاضیان محترم واجد شرایط لطفاً رزومه خود را به نشانی ایمیل مندرج در
دوبار کلیک کنید
اطلاعیه
برنامه درسی دوشنبه دانش آموزان اعلام شد
نحوه صحیح شستن دست‌ها برای پیشگیری از ابتلا به
ویروس کرونا
۱۵ اسفند ولادت امام محمد تقی علیه السلام 

به یاد119شهیدبخش مهربان قسمت اول
ساعت کار بانک‌های دولتی کاهش یافت
اعلام جدول پخش برنامه‌های درسی ۱۱ اسفند از تلویزیون
زمان ثبت نام مجدد کنکور سراسری اعلام شد
مراقب پزشکان قلابی طب سنتی باشید
مقدس نماهایی که ضریح لیس می‌زنند!
نقش پُررنگ والدین در اعتمادبه‌نفس فرزندان
بی
توی این لحظه‌های آخر بدجوری افتادم به مرور سالهایی که گذشت، مدام میرم تو فکر لحظه لحظه‌هایی که با بالا‌و‌پایین روزگار پیچ‌وتاب خوردم و پیش اومدم. گاهی شاد بودم و گاهی خسته، گاهی سرخوش و گاهی ناامید که فقط به یه چیز فکر میکردم که سال بعد و روزهای بعد بهتر از این باشه.
اسفند۹۰: همون سالی که دانشگاه قبول شدم، که نگم واسش چقدر جنگیدم و خدا میدونه جلوی همه وایسادم؛ آرزو کردم وارد فضای کار بشم و روسفید باشم از این انتخاب...
اسفند۹۱: سال سختی رو پش
اینجا زندگی جریان دارد آموزش حضوری در فضای مجازی"

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

تدریس آنلاین در هنرستان نوائی اصفهان
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفا
.عصر شعر با رویکرد همدلی و امید بخشی و تقدیر از کادر درمان 12 اسفند 98
. جلسه فیض علی (ع) و فیض پدر همزمان با میلاد حضرت علی (ع) 19 اسفند98
. بزرگداشت پروین اعتصامی بزرگ شاعره ی کتابدار  26 اسفند 98
. محفل فیض میلاد آفتاب و دید و بازدید مجازی شاعران 11 فروردین 99
. عصر شعر میلاد موعود (عج) و کارگاه نقد شعر 18 فروردین 99
. جمع خوانی کتاب به متاسبت نیمه شعبان و آغاز هفته هنر انقلاب 20 فروردین 99
. بزرگداشت عطار نیشابور و کارگاه فن شعر در سامانه آموزش آنلاین 24 فروردی
|به نام پروردگار|
[1]
خب من این را بدشانسی تلقی می کنم که بعد از 6 ماه مرخصی مزخرف، این بار کرونا بیاید و دو قدم مانده به عید ما را خانه نشین کند. حقیقتش من ترجیح میدادم الان کشیک عفونی باشم و با چالش ها دست و پنجه نرم کنم تا اینکه روی تختم شب را روز کنم و روز را شب. و این را هم بگویم خودم با اصرار بخشِ اسفندماه را بهداشت انتخاب کردم که تا دلم می خواهد اسفندم را در بازار بگردم و در خانه با جوانه های درخت ها سبز شوم و با صدای پرنده ها بال در بیاورم و با
کلاس قصه های ادبی با حضور دکتر فروغی در ایام قرنطینه به صورت مجازی برگزار می شود

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

تدریس آنلاین در هنرستان نوائی اصفهان
متاسفانه مرور
. 1عصر شعر با رویکرد همدلی و امید بخشی و تقدیر از کادر درمان 12 اسفند 98
. 2جلسه فیض علی (ع) و فیض پدر همزمان با میلاد حضرت علی (ع) 19 اسفند98
. 3بزرگداشت پروین اعتصامی بزرگ شاعره ی کتابدار  26 اسفند 98
. 4محفل فیض میلاد آفتاب و دید و بازدید مجازی شاعران 11 فروردین 99
. 5عصر شعر میلاد موعود (عج) و کارگاه نقد شعر 18 فروردین 99
. 6جمع خوانی کتاب به متاسبت نیمه شعبان و آغاز هفته هنر انقلاب 20 فروردین 99
. 7بزرگداشت عطار نیشابور و کارگاه فن شعر در سامانه آموزش آنلاین 24 فر
کلاس قصه های ادبی با حضور دکتر فروغی در ایام قرنطینه به صورت مجازی برگزار می شود

کلاس کافه کتاب هنرستان نوائی در روزهای کرونا به صورت وبینار در حال برگزاری است
در این کلاس که دو روز در هفته یک شنبه ها و چهار شنبه ها ساعت 6 بعدظهر برگزار می شود وویسی از کتاب و یا فایل پی دی اف کتابی که  قبلا ارسال 
شده به نقد و تجزیه و تحلیل توسط هنرجویان وسپس کارشناسان گذاشته می شود

کلاس مجازی کاریکاتور با ا
  در اسفند 98 فراوانی سهم بر حسب نوع آن به شرح جدول زیر می باشد که بیشترین نوع سهم از نوع افزایشی و به تعداد 203 سهم (71.2 درصد کل سهم) و کمترین نوع سهم از نوع جهشی و به تعداد 5 سهم ( در دو ماهی که ایجاد شده است ) می باشد.

نوع سهم
تعداد
درصد

کاهشی
29
10.2

عادی
48
16.8

افزایشی
203
71.2

جهشی
5
1.8

جمع
285
100

توجه > از 5 سهم جهشی ، 4 مورد به صورت ارتقاء سهم و یک مورد ، سهم جدید بوده است.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شکست ناپذیر